Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.28kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 20 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.575 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00483 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.575 kg |
| Unit Net Weight | 0.28 kg |
| Dimensions | 172 x 81.7 x 182 mm |
| Cord length | 2 m |
| Model name | G332 |
| Fixing kind | Over-the-ear |
| Sensitivity | 107 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz-20 KHz |
| Headset features | Gaming |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


