Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SAMSUNG |
|---|
| Shipping Box Depth | 9.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.17 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003848 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.17 kg |
| Category Code | HST |


