Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.32kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 20 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.72 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00504 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.72 kg |
| Unit Net Weight | 0.32 kg |
| Cord length | 2 m |
| Sensitivity | 91.7 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz-20 KHz |
| Impedance | 35 ohm |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | HST |


