Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.215kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.363 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004118 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.363 kg |
| Unit Net Weight | 0.215 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 185x170x85mm |
| Battery | Rechargeable |
| Model name | Eaze |
| Included Accessories | Micro-USB charge cable, 3.5mm audio cable, User guide |
| Bluetooth | Yes |
| Fixing kind | Head-Band |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Volume control | Yes |
| Headset features | Wireless |
| Battery run time up to | 30 hours |
| Category Code | HST |


