Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.127kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.29 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003344 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.29 kg |
| Unit Net Weight | 0.127 kg |
| Colour | Blue |
| Dimensions | 175 x 145 x 70 mm |
| Battery | Lithium-Ion polymer rechargeable |
| Model name | Comi |
| Included Accessories | Micro-USB charge cable |
| Bluetooth | Yes |
| Fixing kind | Over-the-ear |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Headset features | Wireless |
| Battery run time up to | 20 hours |
| Category Code | HST |


