Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.012kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.04 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000255 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.012 kg |
| Colour | Pink |
| Cord length | 1 m |
| Model name | Buddi Kids |
| Fixing kind | Earbud |
| Sensitivity | 100 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


