Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.033kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.086 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006598 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.086 kg |
| Unit Net Weight | 0.033 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 115 x 90 x 35 |
| Battery | Lithium-Ion rechargeable |
| Bluetooth | Yes |
| Fixing kind | Earbud |
| Volume control | Yes |
| Headset features | Sports/Wireless |
| Category Code | HST |


