Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | APPLE | Вес: | 0.067kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.239 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00048 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.239 kg |
| Category Code | HST |


