Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | BLACKVIEW | Вес: | 0.036kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.04 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 4.8e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.036 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | Earphone Dimensions 27.34*17.33*24.29mm ; Charging Case Dimensions 64.54*39.78*26.38mm |
| Battery | Lithium-Ion rechargeable |
| Bluetooth | Yes |
| Charging time | 1.3 hours |
| Fixing kind | Earbud |
| Headset features | Wireless |


