Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | MSI | Вес: | 0.777kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 29.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.36 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008762 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.36 kg |
| Category Code | HST |


