Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.468kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 47 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 44 cm |
| Shipping box quantity | 8 |
| Shipping Box Weight | 8 kg |
| Shipping Box Width | 28 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007238 cubm |
| Unit Gross Weight | 1 kg |
| Unit Net Weight | 0.468 kg |
| Fixing kind | Head-Band |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | HST |


