Audio Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.012kg |
|---|
| Length | 0.1 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 20 cm |
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 9 |
| Shipping Box Weight | 0.23 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001733 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.026 kg |
| Unit Net Weight | 0.012 kg |
| Colour | White |
| Connectors | Single 3.5 mm stereo plug to double 3.5 mm stereo sockets |
| Category Code | ACB |


