Audio Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.082kg |
|---|
| Length | 5 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 16 cm |
| Shipping Box Height | 11.2 cm |
| Shipping box quantity | 12 |
| Shipping Box Weight | 1.25 kg |
| Shipping Box Width | 14.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002121 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.104 kg |
| Unit Net Weight | 0.082 kg |
| Category Code | ACB |


