Audio Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.045kg |
|---|
| Length | 2.5 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 22 cm |
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 35 |
| Shipping Box Weight | 1.882 kg |
| Shipping Box Width | 18.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001395 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.054 kg |
| Unit Net Weight | 0.045 kg |
| Category Code | ACB |


