Audio Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.03kg |
|---|
| Length | 1.5 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 24 cm |
| Shipping Box Height | 15.3 cm |
| Shipping box quantity | 40 |
| Shipping Box Weight | 1.51 kg |
| Shipping Box Width | 12.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000112 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.038 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Category Code | ACB |


