Audio Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.009kg |
|---|
| Length | 3.5 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 20.5 cm |
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.01 kg |
| Shipping Box Width | 0.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 8.2e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.01 kg |
| Unit Net Weight | 0.009 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | ACB |


