Audio Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.063kg |
|---|
| Length | 1.5 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 15 cm |
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.065 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00036 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.065 kg |
| Unit Net Weight | 0.063 kg |
| Connectors | 3.5 mm 4-pin to RCA |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| RCA | 3 |
| Category Code | ACB |


