Audio Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.015kg |
|---|
| Product Type | Cable |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 0.26 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 8.16e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.026 kg |
| Unit Net Weight | 0.015 kg |
| Colour | White |
| Category Code | ACB |


