Audio Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD |
|---|
| Length | 10 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 18.5 cm |
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 5 |
| Shipping Box Weight | 1.03 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006216 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.206 kg |
| Unit Net Weight | 0.14 kg |
| Category Code | ACB |


