Audio Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.02kg |
|---|
| Length | 1.8 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 12 cm |
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 15 |
| Shipping Box Weight | 0.35 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 8.28e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.023 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Connectors | 2 x 3.5 mm (male) |
| Category Code | ACB |


