Audio Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.013kg |
|---|
| Length | 1.5 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 12 cm |
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.03 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 9.6e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.03 kg |
| Unit Net Weight | 0.013 kg |
| Stereo jack 3.5mm | 2 |
| Category Code | ACB |


