Audio Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD |
|---|
| Length | 1.2 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 20.5 cm |
| Shipping Box Height | 7.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.028 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004613 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.028 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Category Code | ACB |


