Audio Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.008kg |
|---|
| Length | 0.75 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 18 cm |
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.02 kg |
| Shipping Box Width | 0.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000117 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.02 kg |
| Unit Net Weight | 0.008 kg |
| Connectors | 2x 3.5 mm stereo (m) |
| Category Code | ACB |


