Saws
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.28 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003825 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.28 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Category Code | SAW |


