Saws
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 6.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 45.4 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 7.7 kg |
| Shipping Box Width | 25.7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.035 cubm |
| Unit Gross Weight | 7.7 kg |
| Unit Net Weight | 6.7 kg |
| Category Code | SAW |
| Displacement | 51.5 cm3 |
| No-load speed | 8500 rpm |
| Power tool type | Chainsaw |
| Blade length | 450 mm |
| Saw type | Petrol Chainsaw |


