Saws
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 3.9kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 32.1 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 24.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4.608 kg |
| Shipping Box Width | 25 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01966 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.61 kg |
| Unit Net Weight | 3.9 kg |
| Power consumption | 1400 Watts |
| Category Code | SAW |
| Engine type | Electric |
| No-load speed | 0-4800 rpm |
| Power tool type | Circular saw |
| Blade length | 190 mm |
| Saw type | Circular saw |
| Max cutting capacity in wood (45°) | 65 mm |
| Max cutting capacity in wood (90°) | 44 mm |


