Saws
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 4.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 48.4 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 5.634 kg |
| Shipping Box Width | 27.3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.02511 cubm |
| Unit Gross Weight | 5.63 kg |
| Unit Net Weight | 4.5 kg |
| Power consumption | 2200 Watts |
| Category Code | SAW |
| No-load speed | 6500 rpm |
| Power tool type | Electric Chainsaw |
| Blade length | 400 mm |
| Chain pitch | 3/8" |
| Saw type | Electric Chainsaw |


