Rotary Hammers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 3.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 44.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30.4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 5.254 kg |
| Shipping Box Width | 11.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.016 cubm |
| Unit Gross Weight | 5.25 kg |
| Unit Net Weight | 3.1 kg |
| Power consumption | 820 Watts |
| Category Code | RHA |
| Impact energy | 3.4 J |
| Impact rate | 0-4800 bpm |
| No-load speed | 0-1100 rpm |
| Power tool type | Rotary hammer |
| Tool holder | SDS Plus |


