Rotary Hammers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 4.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 41 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 7.3 kg |
| Shipping Box Width | 33 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01759 cubm |
| Unit Gross Weight | 7.3 kg |
| Unit Net Weight | 4.8 kg |
| Power consumption | 1000 Watts |
| Category Code | RHA |
| Impact energy | 4.2 J |
| Impact rate | 0-4450 bpm |
| No-load speed | 0-780 rpm |
| Power tool type | Rotary hammer |
| Tool holder | SDS Plus |


