Power Drills
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 1.9kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 25.1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.166 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006084 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.17 kg |
| Unit Net Weight | 1.9 kg |
| Power consumption | 810 Watts |
| Category Code | DRI |
| Impact rate | 0-40000 bpm |
| No-load speed | 0-2800 rpm |
| Power tool type | Impact drill |
| Drill chuck | 13 mm |


