Heat Guns
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.01 kg |
| Shipping Box Width | 26.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006082 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.01 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Power consumption | 2000 Watts |
| Cord length | 2 m |
| Category Code | HEG |
| Air Delivery | 500 l/min |
| Power tool type | Heat gun |
| Working temperature | 350/550 ˚С |


