Angle Grinders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 1.9kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.245 kg |
| Shipping Box Width | 14.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005706 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.25 kg |
| Unit Net Weight | 1.9 kg |
| Power consumption | 750 Watts |
| Category Code | ANG |
| No-load speed | 12000 rpm |
| Power tool type | Angle grinder |
| Disc diameter | 125 mm |
| Grinding spindle thread | M 14 |


