Tillers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 31.3kg |
|---|
| Shipping box quantity | 1 |
|---|---|
| Unit Brutto Volume | 0.245 cubm |
| Unit Gross Weight | 33 kg |
| Unit Net Weight | 31.3 kg |
| Power consumption | 2000 Watts |
| Blade diameter | 240 mm |
| Engine type | Electric |
| Number of blades | 16 |
| Working depth | 24 cm |
| Working width | 55 cm |


