Tillers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 12kg |
|---|
| Shipping box quantity | 1 |
|---|---|
| Unit Brutto Volume | 0.245 cubm |
| Unit Gross Weight | 13 kg |
| Unit Net Weight | 12 kg |
| Power consumption | 1500 Watts |
| Blade diameter | 230 mm |
| Engine type | Electric |
| Number of blades | 24 |
| Working depth | 23 cm |
| Working width | 40 cm |


