Leaf Blowers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 4.6kg |
|---|
| Shipping box quantity | 1 |
|---|---|
| Unit Brutto Volume | 0.03204 cubm |
| Unit Gross Weight | 5 kg |
| Unit Net Weight | 4.6 kg |
| Power consumption | 2400 Watts |
| Voltage | 230 V |
| Category Code | BLW |
| Engine speed | 9000-17000 rpm |
| No-load speed | 9000-17000 rpm |
| Power tool type | Electric leaf blower and vacuum |
| Airflow | 80 m/s |
| Max air volume | 870 m3/h |
| Shredding | 20:1 |


