High Pressure Washers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 10.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 35.8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 87.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 13.1 kg |
| Shipping Box Width | 37.3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.1164 cubm |
| Unit Gross Weight | 13.1 kg |
| Unit Net Weight | 10.3 kg |
| Pump pressure | 170 bar |
| Rated power | 2200 Watts |
| Category Code | HPW |
| Flow rate | 450 l/min |
| Hose length | 8 m |


