High Pressure Washers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAEWOO | Вес: | 8.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 49.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 10.2 kg |
| Shipping Box Width | 43.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.07634 cubm |
| Unit Gross Weight | 10.2 kg |
| Unit Net Weight | 8.4 kg |
| Pump pressure | 140 bar |
| Rated power | 1800 Watts |
| Category Code | HPW |
| Flow rate | 420 l/min |
| Hose length | 6 m |


