Tablet Sleeves
Technical info of the product
| Manufacturer: | RIVACASE | Weight: | 0.32kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 20 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.331 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0018 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.331 kg |
| Unit Net Weight | 0.32 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 195x265x22 mm |
| Category Code | TSL |


