Tablet Sleeves
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.33kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 39 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31 cm |
| Shipping box quantity | 12 |
| Shipping Box Weight | 4.25 kg |
| Shipping Box Width | 15 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001511 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.354 kg |
| Unit Net Weight | 0.33 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 185x261x15 mm |
| Screen size | 10.1" |
| Fits Models | Acer Iconia Tab A3-A30 / Apple iPad Air 2 / Asus ZenPad 10 Z300C / Lenovo TAB 2 A10-70L / Samsung Galaxy Tab S2 / Sony Xperia Z4 |
| Category Code | TSL |


