Tablet Sleeves
Technical info of the product
| Manufacturer: | HUAWEI |
|---|
| Shipping Box Depth | 26.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.57 kg |
| Shipping Box Width | 17.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0009275 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.57 kg |
| Category Code | TSL |


