Tablets
Technical info of the product
| Manufacturer: | SAMSUNG |
|---|
| Shipping Box Depth | 25.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.81 kg |
| Shipping Box Width | 17 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001951 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.81 kg |
| Category Code | TPC |


