Tablet Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | APPLE | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping Box Weight | 0.13 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002887 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.13 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Dimensions | 166x8.9x20.7mm |
| Category Code | TPA |


