Tablet Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | LOGITECH | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping Box Weight | 0.07 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003325 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.07 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Dimensions | 163x12x8mm |
| Fits Models | iPads (2018 releases and later) |
| Category Code | TPA |


