Tablet Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Weight: | 4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 34 cm |
| Shipping Box Weight | 15 kg |
| Shipping Box Width | 26 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01105 cubm |
| Unit Gross Weight | 5 kg |
| Unit Net Weight | 4 kg |
| Colour | White |
| Category Code | TPA |


