Tablet Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Weight: | 0.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 35.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping Box Weight | 0.931 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004083 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.931 kg |
| Unit Net Weight | 0.7 kg |
| Colour | Silver |
| Category Code | TPA |


