Tablet Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.155kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.5 cm |
| Shipping Box Weight | 0.257 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00195 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.257 kg |
| Unit Net Weight | 0.155 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | Min. 111mm, Max. 200mm width. |
| Category Code | TPA |


