Rugged Tablets
Technical info of the product
| Manufacturer: | SEEK | Weight: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.4 kg |
| Shipping Box Width | 9.7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000873 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.4 kg |
| Category Code | RTB |


