USB Flash Drives
Technical info of the product
| Manufacturer: | KINGSTON | Weight: | 0.011kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.02 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000115 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.02 kg |
| Unit Net Weight | 0.011 kg |
| Dimensions | 67.3 x 21.04 x 10.14 mm |
| USB 3.2 | 1 |
| Flash memory capacity | 32GB |
| Category Code | MDU |
| Flash drive series | DataTraveler Exodia |


