USB Flash Drives
Technical info of the product
| Manufacturer: | INTENSO | Weight: | 0.006kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 6 |
| Shipping Box Weight | 0.14 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00016 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.023 kg |
| Unit Net Weight | 0.006 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 20 x 63 x 8 mm |
| Model name | Flash Line |
| USB 3.1 | 1 |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Flash memory capacity | 64GB |
| Category Code | MDU |


