USB Flash Drives
Technical info of the product
| Manufacturer: | INTENSO | Weight: | 0.006kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 2 |
| Shipping Box Weight | 0.06 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00024 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.03 kg |
| Unit Net Weight | 0.006 kg |
| Colour | Black / Yellow |
| Dimensions | 19 x 57 x 7 mm |
| Model name | 3537490 |
| USB 3.1 | 1 |
| Flash memory capacity | 64GB |
| Read speed | 250 MBytes/sec |
| Write speed | 50 MBytes/sec |
| Category Code | MDU |


